Výměnné reklamní systémy

Výměnný reklamní systém je systém, založený na výměně reklamních bannerů. V podstatdě jde o to, že na Váš web nahrajete z výměnného reklamního systému reklamu (reklamní banner) a pokaždé když někdo kdo navštíví Váš web uvidí reklamu (vidět jí nemusí stačí aby byla návštěvníkovi zobrazena), tak se Vám u výměnného reklamního systému přičtou kredity, za které pak můžete zobrazovat na jiných zaregistrovaných stránkách ve výměnném reklamním systému Vaši reklamu (reklamní banner).

Uvedeme jednoduchý příklad toho jak funguje výměnný reklamní systém:

Franta si zaregistruje na výměnném reklamním systému svůj již vytvořený web frantabanner.cz. To samé udělá Pepa ale zaregistruje si již hotový web pepabanner.cz. Potom si oba dva dají na své weby reklamní bannery, které mají vydělávat. Vtip je v tom že Franta bude mít na svém webu reklamní banner na Pepovy stránky a Pepa zase na Frantovy. Oba dva tak budou za každého člověka kterému se načte reklamní banner na jejich webech dostávat kredity za které si mohou zobrazit svůj vlastní reklamní banner, na webu toho druhého.

V praxi je to tak, že ve výměnném reklamním systému nejsou uživatelé dva, ale většinou jich je tam kolem několika tisíc a víc a tito uživatelé mají mezi sebou navzájem proházrné reklamy. Výměnné reklamní systémy většinou umožňují i dokoupení kreditů za určitou cenu.

 

iBannery doporučuje výměnný reklamní systém VRS.CZ.

 

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode